מוסקט אירועים
 

  

 

 

 

  אירועי בריתות

הפקת אירועי בריתות מצריכה בראש ובראשונה חברת הפקות מעולה ומתאימה אשר תוכל לקחת אחריות על האירוע שלכם. על פי רוב, לחברה זו יש מספר אולמות אשר ניתן לבחור, המרוכזים בתוך מתחם אירועים. בחירת האולם תלויה בכמות המוזמנים שלכם ובשאיפותיכם העיצוביות מן האירוע: חלק מן האולמות נראים יותר מודרניים וחלקם יותר בעלי צביון עתיק או קלאסי, ויש לזה משמעות בבחירת האולם.

ליווי וייעוץ ראשוני של חברת ההפקות באירועי בריתות

במסגרת הליווי והייעוץ הראשוני מצביעה חברת ההפקות על אנקדוטות חשובות לבחירת האולם: היא תבחן כמה מוזמנים יש לכם ותמליץ על אולמות שעשויים להיות אקטואליים. שנית, היא תנסה לקרב אתכם ככל האפשר לקוח העיצוב של האירוע. אם אתם מעדיפים טקס בריתה קלאסי או כפרי האולם ייראה שונה מזה של בעלי הטקס המודרני, למשל. החברה תוודא כי באולם מצויים כל תנאי הלוגיסטיקה הבסיסיים לחגיגה, החל מאספקת כלי אוכל ועד תאורה, הגברה ונושאים שונים.

בחירת ספקים לאירוע: מי יופיע באירוע שלכם?

בשלב זה תצטרכו להחליט מי יצלם, יתעד, יסריט וכמובן יופיע בבריתה שלכם. חברות הפקות, על אף שלא בכולן מועסק כוח אדם כזה, יכולות לעשות מעשה נדיר ולהמליץ גם על חומר אנושי איכותי שהוא גם לא יקר: צלמים או מוזיקאים שבמקור הם גובים מחירים יקרים, וכאן הם ישולמו מחיר זול בשל כך שחברת ההפקות היא מזמינת העבודה. על פי רוב, תנאי התקשרות כאלו נעשים על בסיס ריבוי עבודות לאותו ספק, ולכן אתם כבעלי האירוע הם הנהנים העיקריים מן העסקה, כמי שעתידים לשלם עליה תעריף נמוך באופן יחסי.

התכוננות לאירוע

מומלץ להגיע לבריתה שעה לפני הזמן, להתכונן להתהוות הערב, לוודא שרחבת קבלת הפנים והשולחנות נראים כמו שתכננתם, ולתת לנציגי ההפקה ללוות אתכם עד לפתיחת עוד אירוע מוצלח. אין כמו לאחוז בתינוקת שלכם ולחגוג לה בריתה מושלמת ללא טעויות הפקה, ולשם כך חשוב מאד להשקיע באירוע שלכם, לבחור בחברת הפקות טובה ולהשתתף בהכנות לקראת האירוע. נציגי החברה יחכו לאורחים שלכם בקבלת הפנים ויקבלו אותם בסבר פנים יפות.

למידע נוסף על אירועי בריתות, צרו קשר עם חברת ההפקות שתסייע בארגון האירוע, היכנסו לשולחנות לאירועים והתרשמו !

מוסקט אירועים | אולמות אירועים בראשון לציון | אולמות חתונה | אירועי בר ובת מצווה | בריתות | בלוג 

מוסקט אירועים