מוסקט אירועים
 


מתחם האירועים היוקרתי "מוסקט" ממוקם בלב המדינה, בעיר ראשון לציון. עורכים אירוע בקרוב? מתלבטים בין אירוע באולם יוקרתי נוצץ לבין חגיגה אינטימית בגן אירועים? הגעתם למקום הנכון!

במוסקט תמצאו אולמות יוקרה מפוארים, לצד גן אירועים קסום הטובל בטבע שופע ומרגש. באפשרותכם לערוך אירועים במסגרת מצומצמת, לצד אירועים רבי משתתפים, וכמובן – אתם מוזמנים להרכיב עם צוות האולם את התפריט המושלם שייצג את הפן הקולינרי של האירוע, וישלים את אווירת החגיגה.

חוגגים חתונה? בר מצווה? בת מצווה? חינה? אירוסין? ברית?בריתה? חתונת הזהב או חתונת הכסף?

לגמרי לא משנה מהי הסיבה למסיבה, אבל אם אתם מחפשים את הטופ בכל נקודה בחייכם, ואם חשוב לכם להפיק אירוע מעורר התפעלות שיסחט מחמאות לכלאורך הערב, אל תוותרו על אירוע במוסקט אירועים!

במוסקט ממתינים לכם שני אולמות יוקרה מזמינים. הגדול מביניהם מאכלס עד 800 אורחים, ואילו האולם הקטן, הממוקם בקומה נפרדת, מיועד לקהל מצומצם יותר, ומכיל עד 216 מוזמנים.

בשערי מתחם האירועים משתרע הגן היפהפה ורחב הידיים, המוביל לשני אולמות האירועים. הניגוד החד והמהמם משהו בין יוקרת האולמות לבין אמירתו העוצמתית והמודגשת של הטבע, הינו אחד הגורמים הדומיננטיים בתמונה הקסומה הכוללת שלמתחם האירועים מוסקט.

ציוני דרך מרגשים בחיים לא חוגגים בכל יום. נשמח להפיק עבורכם, מכל הלב, אירוע בלתי נשכח!

אתם מוזמנים!

 

מוסקט אירועים | אולמות אירועים בראשון לציון | אולמות חתונה | אירועי בר ובת מצווה | בריתות | בלוג 

מוסקט אירועים